RETRO RÁDIÓ

Kiderült, nincsenek nagy elvárásai a pasik terén Palvin Barbinak!

Kiderült, nincsenek nagy elvárásai a pasik terén Palvin Barbinak!
MMB.
Szerző
MMB.
Létrehozva2016. 05. 12. 08:30

A világhírû modell unja már a szingli életet, elmondása szerint ezért ma már beéri kevesebbel is a pasik terén.

Azt gondolhatnánk, hogy a gyönyörű Palvin Barbit körülrajongják a férfiak, ám ez koránt sincs így. Sőt, a fiatal modell szerint kifejezetten fél tőle az erősebbik nem, sokan még megszólítani sem merik őt.

Ezért arra a kérdésre, hogy mivel lehet őt elcsábítani, meglepő választ adott egy fotózás előtt készült interjúban.

 

Igazából már ott tartok, hogy bármivel.

"Már lassan három éve vagyok szingli, szóval nekem már az tetszik, ha egy fiú elég bátor, hogy odajöjjön hozzám. Nagyon kevesen hívnak el randizni" - panaszkodott Barbi, aki arra bátorította a pasikat, hogy nyugodtan merjenek közeledni hozzá.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.