-9°C
-1°C

Sebestyén, Fábián névnapja

RETRO RÁDIÓ

Ezt üzeni Hajdú Péternek legdurvább rosszakarója!

Ezt üzeni Hajdú Péternek legdurvább rosszakarója!
Rejtõ Ernõ
Szerző
Rejtõ Ernõ
Létrehozva2016. 04. 12. 17:27

Hajdú már hozzászokhatott a kemény beszólásokhoz, de Puzsér Róbert legújabb kirohanása már túlmegy minden határon. A Vatikánban is üldözni próbálja a mûsorvezetõt!

Puzsér Róbert ismét nekirontott Hajdú Péternek, de ezúttal túl messzire merészkedett. Az ország megmondóembere Facebook-oldalán durva mondatokkal bírálta a műsorvezetőt.

A túlcsorduló igazságérzetéről híres Puzsér most egy Rómában készült szelfi miatt kelt ki Hajdú ellen. A műsorvezető feleségével ünnepelte születésnapját az olasz fővárosban, amiről

egy Szent Péter-bazilikában készült fotóval számolt be a rajongóinak.

A hosszú(méla?) lesben álló Puzsér pillanatok alatt rávetette magát Hajdú posztjára, és a tőle megszokott bonyolult és túlzó stílusban bírálni kezdte a tévést. Majd egy tömör, de mégis barokkos, alapvetően nevetséges mondattal zárta kifakadását:

Kiűztük a Fenevadat a Vatikánból! Halleluja!

 

Hajdú Péter törölte azt a Szent Péter-bazilikában lőtt ízléstelen szelfit, amelynek keretében Lukács evangéliumából idé...

Közzétette: Puzsér Róbert – 2016. április 9.

 

A páros verbális háborúja már időtlen-idők óta tart, Puzsér többször annyira megsértette Hajdút, hogy bíróság elé került az ügy.

A kritikus meg, hiába ítélik el, ravaszkodva menekül a kártérítés kifizetése elől.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.