RETRO RÁDIÓ

Csúnyán leoltotta a tévében a falusiakat Karda Bea

Csúnyán leoltotta a tévében a falusiakat Karda Bea
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2016. 04. 22. 21:45

Amint adásban is kiderült, a magyar énekesnõ egyáltalán nem szereti a lakodalmas nótákat. Az egyik esküvõn azonban csak a mulatós szólt, Bea legnagyobb bánatára.

Eleinte nagy titkolózás övezte Karda Bea nagy napját. Aztán végül ő maga árulta el, miért. Lagzijuk a Viasat3-on futó műsor részese volt, amelyben három másik párral versenyzett a főnyereményért, egy álomnászútért.

A Négy esküvő tegnapi epizódjában Bea lagzija mellett egyik vetélytársa, Andi menyegzőjébe is betekintést nyerhettek a tévénézők. A magyar énekesnőnek összességében nagyon tetszett a lagzi, a zenét kivéve.

„Erre a zenei világra nem voltam ráhergelődve, hogy én erre egyáltalán táncolni fogok. Főleg nem ennyit. Nekem nem ez az ízlésem, de mindent elkövetek, hogy az itteni falusi nép jól érezze magát” – kezdte Bea, majd hozzátette:

„Legyünk őszinték, ez az egész lakodalom nekik készült. Saját maguknak”

– mondta el véleményét az estével kapcsolatban az énekesnő, aki ezek szerint úgy gondolja, a mulatós a tanyasiak zenéje.

Habár az álomutazást nem Bea nyerte meg, legalább a jóslata bejött. Annyira megörült sikerének, hogy még az is lehet, később szakmát vált és felcsap látnoknak.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.