RETRO RÁDIÓ

Vajna Timi átlátszó estélyiben örült a Saul fia győzelmének

Vajna Timi átlátszó estélyiben örült a Saul fia győzelmének
MMB.
Szerző
MMB.
Létrehozva2016. 02. 29. 15:37

Egy elképesztõen dögös és elegáns ruhában érkezett az Oscar-gálára, ahonnan férjével együtt örömittasan jelentkeztek be a Saul gyõzelmét követõen.

A magyar filmgyártás talán legnagyobb mérföldkövéhez érkeztünk, hiszen a Saul fia elnyerte a szakma legnagyobb elismerését, az Oscar-díjat. Így nemcsak a szintén díjazott Leonardo DiCaprio, hanem Nemes Jeles László is a fellegekben járt hétfő hajnalban, győzelmére pedig természetesen egész országunk büszke lehet.

Andy Vajna is gratulált a rendezőnek, sőt még azt is elárulta, hogy szerinte mi lehet sikerének a receptje.

Nemes Jeles László rendezése a bemutatója óta eltelt kilenc hónapban elképesztő világhírre tett szert. Örülök, hogy ennek a sikernek mi is részesei lehetünk. Nemes Jeles László története arról szól, hogy ha van egy jó ötleted, és hajlandó vagy érte keményen dolgozni, akkor neked is sikerülhet

- jelentette ki a filmguru az MTI-hez eljuttatott közleményében. A producer felesége, Vajna Tímea szintén gratulált a Saul fia készítőinek. Õ a helyszínről jelentkezett be, hogy együtt örüljön a rajongókkal.

Timi később megmutatta a ruháját is, amiben férje és Nemes Jelesék oldalán izgult a legújabb magyar filmremekért. A felül szinte teljesen átlátszó estélyiért pedig Vajnánénak is kijárna valami díj, mert ő volt az egyik legcsinosabb nő az egész gálán.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.