RETRO RÁDIÓ

Primitív félaktot festett szerelméről Varga Viktor

Primitív félaktot festett szerelméről Varga Viktor
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2016. 01. 05. 20:56

Az extravagáns életmûvész nem mindennapi ajándékkal kedveskedett régi-új szerelmének, Cinthyia Dictatornak. Merész és egyben nagyon fura portrét festett a lányról.

A botrányos énekes és Cinthyia Dictator között némi mosolyszünet, azaz egy év kihagyás után ismét fellobbant a láng. Õsszel adtak egy új esélyt a kapcsolatuknak, ami a túlzott nyilvánosság, a közös tévés szereplés miatt futott zátonyra.

A pár továbbra sem zárkózik el furcsaságoktól, szokatlan dolgoktól, egymás iránt érzett vonzalmuknak különös módon mutatják a külvilágnak.

Viktor, szerelme jeléül, egy bizarr portrét festett a fotósként dolgozó lányról, ami teljesen levette Cinthyát a lábáról. Annyira megtetszett neki a furcsa félakt, hogy közösségi oldalán beállította profilképnek, had lássa mindenki, aki az oldalára téved. Az egy cseppet sem zavarta, hogy az alkotás melltartó nélkül ábrázolja őt, mindezt tésztaevés közben. De mégsem ez a legfurcsább, hanem hogy 

tányér helyett saját hajából falatozza a spagettit.

Nos, mi kissé értelmezhetetlennek tartjuk a portrét, ám Varga Viktor múzsája már minden bizonnyal hozzászokott az énekes furcsaságaihoz.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.