RETRO RÁDIÓ

Újabb csapás, hajléktalan lett az elhunyt Terry Black fia

Újabb csapás, hajléktalan lett az elhunyt Terry Black fia
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2020. 06. 17. 06:20

Rájár a rúd a tavaly szeptemberben elhunyt Terry Black gyerekeire. Ezúttal Danika került komoly bajba, kitették ugyanis a müncheni lakásukból, így gyakorlatilag hajléktalanná vált. Csak az a szerencséje, hogy ideig-óráig meg tudja magát húzni egy volt tanáránál!

Eltérően alakul Terry Black két árvájának, Danikának és Fannynak a sorsa.

Fotó: Facebook

A 16 éves lánynak a lezárt határok ellenére, óriási szerencsével sikerült hazajutnia Németországból, jelenleg itthon él hivatalos gyámjával, Árvai Mónikával, aki korábban megígérte a transzvesztita előadóművésznek, hogy halála után gondját viseli két fogadott gyermekének.

Fotó: TV2

Míg Fannyt felvették egy nívós nemzetiségi gimnáziumba, így németül fog továbbtanulni, Danika sorsa sokkal rosszabbul alakult. A 18 éves fiút kijelentették a müncheni lakcíméről, így gyakorlatilag hajléktalanná vált. Jelenleg annál a férfinél húzza meg magát, akinél autófényezést tanult.

„Bár Fanny esetében már nem kell attól rettegni, hogy elviszik a gyámügyesek, nem állunk túl jól. Nem tagadom, hogy anyagi problémáink vannak, a vírus miatt nem tudtam dolgozni, a német bíróság ráadásul küldött nekem egy háromezer eurós csekket, mint eljárási költség. Senki nincs, aki segíthetne, de esküszöm, hogy a föld alól is előteremtem azt a pénzt, ami Fannynak kell. Megígértem Terry-nek, hogy gondoskodom a gyerekekről és azt is, hogy a testvérek kapcsolatban maradnak. Daniról már nem tudok ilyen jó hírekkel szolgálni, őt is kitették a müncheni lakásból, jelenleg egy tanáránál húzza meg magát” – nyilatkozta kissé letörten a Ripost-nak Mónika, hozzátéve, hogy a 18 éves fiú jelenleg annál az úrnál lakik, akinél autófényezést tanult.

Fotó: Facebook

Mónika azért is tanácstalan, mert az említett úriember nem igazán tartja a kapcsolatot vele, így csak remélheti, hogy Danika jól van és hamarosan rendeződik a sorsa. Bár Terry halála után sokáig úgy tűnt, Danika lesz Fanny gyámja, a két testvér sajnos elszakadt egymástól. A hamarosan Pécsre költöző Fanny is csak remélheti, hogy a testvérének ismét lesz hol laknia és fellélegezhet.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.