RETRO RÁDIÓ

Charlotte hercegnő megint vitte a show-t

Sandringham Church Christmas Day Service
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2019. 12. 26. 19:10

A brit királyi család rajongói eldobták az agyukat Katalinék kislányának viselkedésétől.

A Kanadában különcködő Harryék, a betegeskedő Fülöp herceg, valamint a pedofil botránya miatt rejtőzködő András herceg miatt megcsappant létszámban ugyan, de a brit királyi család most karácsonykor is a templomban indította a 26-át.

Fotó: www.profimedia.hu

Az uralkodóház tagjai gyalog sétáltak át a királynő sandringhami birtokáról a misére. Katalin és Vilmos a két idősebb gyerekeikkel, Györggyel és Charlotte-tal érkeztek, a hercegnő pedig megint a figyelem középpontjában volt.

Fotó: www.profimedia.hu

Úgy üdvözölte az összegyűlt rajongókat, mint a felnőtt rokonai, beszélgetett velük és bájosan átvette a neki hozott ajándékokat. Sőt az egyik fehér rózsacsokor annyira tetszett neki, hogy többé el sem engedte. Katalin asszisztense így hiába próbálta elvenni tőle megőrzésre, Charlotte mindig kirángatta a virágot a nő kezéből. A jelenlévők pedig hangos nevetéssel és tapssal jutalmazták az akaratos négyes számú trónörökös viselkedését.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.