RETRO RÁDIÓ

Rihanna most igazán túllőtt a célon a ruhájával

Rihanna most igazán túllőtt a célon a ruhájával
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2018. 05. 08. 21:05

A közösségi oldalakon ezrek szidják a barbadosi pophercegnõt, amiért viccet csinált a katolikus egyházból.

Ha Rihannáról van szó, akkor általában azért érkeznek a kritikák, mert túl sokat mutat magából. Ezúttal azonban hiába öltött magára a szokásosnál jóval több textilt, még nagyobb felháborodást váltott ki, mint a magamutogatással.

Az idei "katolikus fantázia" tematika alapján megrendezett MET-gálán ugyanis nem finomkodott, hanem egyenesen miniruhás, dögös női pápának öltözött.

Ez azonban a hithű katolikusoknak nagyon nem tetszett. Több ezer bejegyzés született Rihanna öltözéke miatt a közösségi oldalakon. Egyesek vallásgyalázással vádolják, míg mások szerint viccet csinált Õszentségéből.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.