RETRO RÁDIÓ

Fehérnemű nélkül ment partizni az énekesnő, büszkén meg is mutatta

NY: DKNY 30th Birthday - Arrivals
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2019. 09. 10. 17:20

Halsey nemcsak a hangja miatt kiemelkedő, hanem a magamutogatásával is, ami nem kis szó manapság.

Harminc éves lett a legendás Donna Karan divatcége, a DKNY, amit egy nagyszabású sztárpartival ünnepeltek meg New Yorkban. A rendezvényen pedig ott volt a márka összes reklámarca is, köztük Halsey-val.

Fotó: www.profimedia.hu

A 24 éves énekesnő nemcsak korunk egyik legsikeresebb és legtehetségesebb popsztárja, hanem az egyik legszemérmetlenebb is. Nincs olyan klipje vagy koncertje, ahol ne látszanának ki a bájai. És a mostani születésnapi partira sem apácának öltözött.

Bár a fekete szín az stimmelt, de a fűzős ruhája alá nem vett fel sem melltartót, sem bugyit. Ami a ruha szabásából adódóan jól látszott is.

Fotó: www.profimedia.hu

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.