RETRO RÁDIÓ

Õt szereti Kovács Koko István

Õt szereti Kovács Koko István
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 12. 16. 16:25

Idén márciusban vált el huszonkét év után feleségétõl.

A ma már tévésként dolgozó ökölvívó idén januárban döntött úgy feleségével, hogy jobb, ha különválnak útjaik. Huszonkét év alatt két gyermekük született, Bence és Gergő. A válás után, márciusban rögtön különköltöztek és Kokóra szinte azonnal rátalált a szerelem.

Most az is kiderült, ki a szerencsés hölgy! Garami Katalin közgazdász és maratoni futó.

"Sokszor éreztem teljesnek az életem, és soha nem gondoltam, hogy nekem egyszer még szükségem lesz valakire" – írta Facebookján.

Kokó maga is szívesen vesz részt maratoni futóversenyeken, így feltehetően ott ismerkedett meg új párjával.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.