RETRO RÁDIÓ

"Vilmos hercegnek az anyjára lenne szüksége, nem a szellemére" - kitálalt a legjobb barát

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 10. 17. 16:45

Novemberben mutatják be a királyi családról szóló filmet. Károly király és felesége kíváncsian várja, Vilmos herceg azonban teljesen elutasítja a mini-sorozat megtekintését.

Novemberben érkezik meg a Netflix nagy durranása, a királyi család életét bemutató új film. Az alkotásban szerepet fog kapni az összes jelenleg is élő, fontos családtag, sőt még Diana hercegné és II. Erzsébet is megjelenik majd a vásznon. Ez pedig mély ellenérzést váltott ki Vilmos hercegből, akinek elege van már belőle, hogy évtizedekkel az édesanyja halála után is róla beszélnek folyamatosa, és az ő nevével akarnak hírverést kelteni. A Netflix-film kapcsán Károly király más véleményen van, mint idősebb fia.

harry herceg
Károly és Vilmos közé éket verhet a Netflix sorozata a családról /Fotó: LOIC VENANCE / AFP

A DailyStar beszámolója szerint Károly király és második felesége Kamilla királyné támogatják a Netflix adaptáció létrejöttét. A királyi család egyik közel álló forrása Kinsey Scofield így fogalmazott: 

A király és a királyné szabad művészetként fogadják el az alkotást. Úgy tekintenek a szellemekkel telerakott filmre, mint egy fikcióra. A király a művészetek szabadságát, és a kreativitást is támogatja.

Más véleményen van azonban Vilmos herceg, és a legjobb barátja Tom Sykes is. Tom a lapnak beszámolt róla, hogy bántónak találják az egész alap ötletet, és Diana hercegné megjelenítését is a sorozatban:

Hihetetlenül bántó, hogy a Netflix újra és újra előveszi Vilmos édesanyját és ilyen undorító módon kizsákmányolja az emlékét. Vilmos nem fogadta ezt jól, és nem is fogja megnézni az alkotást

 - számolt be róla a legjobb barát. A lap arról is írt, hogy várhatóan a szellem Diana hercegné Károlynak fog üzenni a sorozat folyamán, és arról fog beszélni, hogy most "könnyebb dolga van, nélküle"

Bár ezek a sorok majd biztos mélyítik Diana hercegné mítoszát, arra senki nem gondol, hogy milyen hatással lesz ez a gyerekekre. Diana fiai biztos nem értenek azzal, hogy Diana halála bármilyen szempontból is előnyös lenne. Vilmosnak az anyjára lenne szüksége, nem a szellemére.

- zárta sorait a család közeli barátja.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.