RETRO RÁDIÓ

Íme az új jelmezek: Melyik sztár bujkálhat a maszk mögött?

Íme az új jelmezek: Melyik sztár bujkálhat a maszk mögött?
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2020. 03. 07. 23:00

Vasárnap ismét rengeteg izgalomra számíthatunk a Nicsak, ki vagyok? műsorában.

Már nem kell sokat várni, hogy ismét az egész ország találgathasson, melyik hírességek bújhattak el a maszkok mögött. A Nicsak, ki vagyok? színpadán ismét négy sztár lép színpadra, de nem ám akármilyen jelmezekben.

Fotó: TV2

Az már biztos, hogy vasárnap énekel nekünk a Szívkirálynő, a Bohóc, a Bika és az Elefánt, de közülük csak egy juthat a szuperdöntőbe. Lenzsér Olivér a műsor hivatalos Instagram-oldalán már bemutatott pár jelmezest közelebbről is, ám kilétüket még mindig homály fedi. Szerinted kik rejtőzhetnek a maszkok mögött?

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.