RETRO RÁDIÓ

A Kelemen Kabátban szerint mindenkiből csak Egy Van

A Kelemen Kabátban szerint mindenkiből csak Egy Van
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2019. 12. 14. 11:23

Ez lett ugyanis az új daluk címe, amely egy igazán kedves, akár a karácsonyfa alatt is énekelhető sláger lett.

A Régi Dal után a Kelemen Kabátban egy kedves, szeretetteljes szerzeménnyel ajándékozza meg karácsony alkalmából a rajongóit, amely az összetartozásról és a szeretetről szól. Nem hullanak benne hópihék, mégis a szeretet ünnepe jut róla eszünkbe, amikor a kandalló előtt ülve forralt bort szürcsölgetve egymáshoz bújunk. Boldi és a zenekar többi tagja is minden bizonnyal ezt teszi majd, hiszen minden okuk megvan az elégedettségre és a megérdemelt pihenésre.

A Kelemen Kabátban eseménydús évet tudhat maguk mögött. A Kicsi Rigó című daluk tavasszal igazi közönségkedvenc lett és az összes meghatározó fesztiválon nagy sikerrel léptek fel. A jövő év pedig máris egy kiemelkedő eseménnyel indul, hiszen március 6-án az Akváriumban tartják EP lemezbemutatójukat, amelynek a most látható Egy van lesz a címadó dala.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.