
Valójában 7 féle férfiasság létezik, a maga nemében mind tökéletes
Nemcsak a méretük, a formájuk miatt is aggódnak a férfiak; pedig a nõk mindenfajta péniszt szeretnek - ha megfelelõen bánik vele a tulajdonosa. Elmondták, melyik hogyan juttatja õket a csúcsra.
Bár a férfiak rengeteget aggódnak a péniszük méretén, no meg a formán, valójában a nőket a méret helyett leginkább az érdekli, mennyire ügyes az ágyban a férfi. A formáról pedig a legtöbben azt gondolják, hogy a maga nemében minden pénisz tökéletes – hiszen mindegyik másért kényeztető. A nők tökéletesen tisztában vannak vele, hogy a hétből melyik, hogyan szerethető.
![]()
1. A vékony ceruza
![]()
Vékony, valóban ceruzaszerű, kemény hímtag. A nők állítják, hogy ez a pénisz juttatja őket legkevésbé a csúcsra – de nagy előnye, hogy azok a férfiak, akiknek ilyen van, tisztában vannak ezzel a hátránnyal, és sokkal rafináltabban mozognak az ágyban. Meg az oráltechnikájukat is csúcsra járatják.
2. A vastag paprika
![]()
Rövidebb, mint az átlag, de vaskos – a nők imádják, ahogy faltól-falig betölti a vaginát.
3. A pezsgősüveg

Az alja vastag, a végénél elvékonyodik. Egészen különleges nyomást gyakorol a csiklóra, eszméletlen orgazmust okoz.
4. A banán
![]()
A férfiasság enyhén balra görbül, pont úgy, mint a déli gyümölcs. Ha ügyes a férfi, olyan szögben éri el a G-pontot, ahogy más férfiassággal képtelenség.
5. A kalapács
![]()
A tőnél vékonyabb, és a csúcs irányába vastagszik. A nők imádják, mert már a behatolás elején maximálisan izgatja a vaginát.
6. A kolbász
![]()
Átlagos vastagság és hossz, a nők, amikor meglátják, tudják, hogy önmagában a pénisz nem nyújt sok extrát – kivéve, ha a férfi rutinos az ágyban, és tudja, mit csinál.
7. Az uborka
![]()
Nem olyan hosszú, mint a zöldség, de pont úgy elvékonyodik a vége, és egy alig érezhető görbület van benne. Kutyapózban eszméletlenül izgatja a G-pontot.






