RETRO RÁDIÓ

Felfedték intim titkaikat a nők: Így és ebben a pózban legédesebb az élvezés

Felfedték intim titkaikat a nők: Így és ebben a pózban legédesebb az élvezés
A. G.
Szerző
A. G.
Létrehozva2018. 12. 22. 05:45

Kendõzetlenül vallottak a nõk arról, kinek melyik póz okozza a legnagyobb gyönyört. Lássuk, hogyan is csap le legtöbbször a csúcsorgazmust!

Szeretnéd, ha partnerednek minden egyes szexuális együttlét alatt, amit természetesen együtt töltötök, fergeteges orgazmusban legyen része?

Az Indiai Egyetem nemrégiben elvégzett tanulmánya szerint a férfiak 85%-a úgy gondolta, hogy partnere orgazmusa valós volt, szemben a női válaszadók 64%-ával. A felmérés szerint pedig legkedveltebb pózként a misszionáriust választották a nők.

A fordított cowgirlre pedig a megkérdezett 2787 hölgy 63 százaléka azt mondta, hogy titokban gyűlöli a kellemetlen szexpózt.

Az egyikük így fogalmazott:

"Borzasztó érzés számomra, hogy alig érzem magamban a péniszét és folyamatosan arra kell ügyelnem, hogy ki ne csússzon. Ráadásul még összhangban sem tudunk lenni egymással... "

"Ez az egyik legrosszabb póz, amit valaha próbáltam és még vágjak hozzá jó fejet."

Lássuk akkor, mégis mely pózok azok, amelyek a nőket a legtöbbször juttatják a csúcsra?

A Reddit közösségi oldal megkérdezett hölgyei kendőzetlenül, bátran kiteregették intim titkaikat a témában:

Egyértelműen a misszionárius, a kutya- és a lovaglópóz volt a legnépszerűbb!

"Szeretem, amikor hátulról csinálja és közben foglalkozik a csiklómmal is, hogy multiorgazmusom legyen."

"A misszionárius és a kutyapóz mindenki számára kedvelt."

"Amikor én vagyok felül, érzem, hogy most rám hárul a felelősség és élvezem a vele járó melót is, miközben simogatja a testemet és megcsókol közben."

A nők túlnyomó többsége azokat a pózokat részesítette előnyben, amelyek a klitorisz legmagasabb stimulációját eredményezték.

"Ha a csiklóm kimarad, az orgazmusom sem lesz olyan eget rengető..."

"Szükségem van arra, hogy a csiklóm izgatva legyen, így bármilyen pózt szeretek, ahol ez elérhető."

Mások pedig egyetértettek abban, hogy ez inkább a lelki kapcsolódástól, illetve az abba fektetett munkától függ, semmint a pózoktól.

"Bármelyik szexpóz szuper, amennyiben a partneremnek is az a fontos, hogy orgazmusom legyen."

"Kevés köze van az akrobatikához, sokkal inkább ahhoz, hogy mennyire intim és közvetlen a kapcsolat."

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.