RETRO RÁDIÓ

Nyers, buja, különös: Valójában ilyen a nő ölének izgató illata

Nyers, buja, különös: Valójában ilyen a nő ölének izgató illata
J.D.
Szerző
J.D.
Létrehozva2017. 11. 21. 05:45

Nem meglepõ, hogy minden nõ combja más és más illatú párát rejt. Sok férfi imádja, mások ki nem állhatják. A nõknek fogalmuk sincs, mit kezdjenek vele, pedig ez a természetes nedvesség maga az elemi szexuális erõ. Te mit gondolsz?

Biztos, hogy te is érezted már azt a semmi mással össze nem keverhető aromát, amikor lágyan megcsókoltad a női szentélyt: a vagina illatát. És itt nem arról beszélünk, hogy betegség miatt valamilyen rossz szag csapta volna meg az orrodat; hanem a tiszta, érzéki illatról, ami feltüzeli a vágyat, ami bekeményíti a férfiembert, s arra hergeli, hogy még több csókot adjon oda.

1. A nők mindent megtesznek, hogy eltüntessék

Bár vannak férfiak, akik a természetes szagot sem kedvelik, a legtöbben nem várják el azt a sok megdöbbentő, sokszor sokkoló praktikát, amivel a nők igyekeznek megszabadulni a vaginaillattól: uborkát, köhögés elleni kenőcsöt illatosító kapszulákat és parfümöket vetnek be – amivel tönkreteszik a hüvelyük egyensúlyát.

2. Férfi is van, aki ki nem állhatja

Zuhanyzás után közvetlenül semmilyen illatot nem érezni odalent, ezért elég egy szex előtti tisztálkodás, és nem jelent akadályt.

 

3. A vágy illata

Mások odáig vannak érte, imádják megízlelni, megszagolni a női szentélyt, befogadni a mindig más illatot. Ezeket a férfiakat eszméletlenül beindítja a természetes nedvesség, és azonnal szeretnének belül lenni a puha szentélyben.

4. Minden tökéletes, ha egészséges

Kellemetlen szagokat a baktériumok okoznak. Van, aki azt is megérzi a barátnője illatán, hogy néhány nap múlva menstruálni fog.

5. Ugyanakkor van, hogy válóok a kellemetlen illat

Vagy legalábbis szakításhoz vezet, sok férfi ugyanis egyáltalán nem bírja elviselni. Pontosan olyan kellemetlen, mint a tartósan rossz lehelet.

 

6. A másik véglet: émelyítő, édes illat

Képzeld el, hogy meg akarod csókolni a nőt odalent, de átható virágillat csapja meg az orrod, mintha parfümös üveget nyitottál volna ki. Sok férfi ki nem állhatja a műillatot, és egyből lelankad a lelkesedése, amikor megérzi.

7. Készületlenség és tiszteletlenség jele is lehet

A legtöbb pár alaposan megmosakszik orális szex előtt, és sok férfinak nemcsak a rossz szaggal van baja, hanem azzal is, hogy vele ellentétben, a csaj egyáltalán nem készült.

8. Viszont a jó kis egészséges illat mindenkinél más

Ahány nő, annyiféle vaginaillat létezik. Tehát az is lehet, hogy nincs semmi baj a csajjal, veled sem, csak nem jön be az illata.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.