RETRO RÁDIÓ

Új mellek és kerek popsi, bevásárolt a lottómilliomos szépség

Új mellek és kerek popsi, bevásárolt a lottómilliomos szépség
mv
Szerző
mv
Létrehozva2017. 10. 18. 16:18

Õrületes összeget nyert a lottón a szõkeség, aki összejött egy focistával, majd azonnal egy plasztikai sebészet felé vette az irányt.

Friss lottónyertessel hölggyel randizik a 18 éves angol focista, Jordan Piggott. A Mirror értesülése szerint a labdarúgó és a szőke szépség a Facebookon fedték fel a viszonyukat.

A 17 éves Jane Park egy millió fontot nyert, amelyből 50 ezret azonnal elköltött a testére. A fenekét és a melleit plasztikáztatta, valamint a fogsorát csillogóan fehérre "varázsoltatta".

"Ez volt életem legjobb befektetése" - utalt a hölgy az operációkra.

Jane korábban úgy nyilatkozott, rendkívül nehezen talál magának olyan párt, aki nem a pénze miatt érdeklődik iránta. Úgy tűnik, az ifjú focista személyében sikerült, és kizárólag az érzelmek dominálnak.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.