Létrehozva: 2018.02.02.

Fucsovics sérülten küzdött, vérét adta a csapatért

Fucsovics Márton a sikeres Australian Open-szereplés után a magyar férfi tenisz-válogatottban játszott.

Fucsovics Márton a belgák második számú teniszezője, Ruben Bemelmans ellen kezdett pénteken a liege-i Belgium-Magyarország Davis Kupa-nyolcaddöntőben.

Az első játszmát szoros csatában a belga 6:4-re megnyerte, majd a másodikban is éles harcot vívtak, végül Fucsovics egyenlített (6:4).

A harmadik menet rövidítésbe torkolt, Bemelmans 7:6-ra hozta, így Belgium 2-1-re vezetett a megnyert játszmákat tekintve. Sajnos a negyedik játszmában eldőlt a meccs, a hazaiak teniszezője 6:3-ra győzött. Ez azt jelenti, hogy Belgium 1-0-ra vezetett a párharcban.

Fucsovics nincs ideális fizikai állapotban, napok óta lábujj-sérüléssel küzd. Ráadásul a Bemelmans elleni meccsen elcsúszott, megsérült a térde, ápolni kellett a vérző lábát.

A pénteki második mérkőzésen a világranglista 204. helyén álló Balázs Attila a hetedik helyezett David Goffinnel játszott, és három szettben kikapott, így már 2-0 a belgáknak.

Szombaton a párosok találkozójával folytatódik a belga-magyar párharc.

Magyar hokicsoda Fehérváron, még a vesztes norvégok is csak tátották a szájukat

G.w.M elmondta, mitől érzi nőnek magát egy nő

„Ez nem megengedett!” – áll a bál a TV2-es műsor két szereplője körül, eltanácsolnák őket

Juszt alpári húzása, ezúttal Orbánnal piszkoskodott, de csúnya vége lett

Súlyos dologgal vádolják a nézők a Házasság első látásra szereplőjét

Ukrajnában szavaztak a magyarokról – lesújtó a végeredmény

Rengeteg ukrán embert mészárolhatnak le az új ukrán taktika miatt

5 tisztítószer, amire valójában semmi szükség, mégis megveszed

Óriási sportélmény és show lesz a kanadai hokiválogatott budapesti meccse - videó

Káposztás kofta, sült szeretetgolyók fűszeres paradicsommártásban -receptvideó (hirdetés)

Döbbenet: Netes koldusnak állt az RTL Klub sztárja