RETRO RÁDIÓ

Itt bukkant fel Böde Dániel, szerencsét hozott a párjának

Böde Dániel
ST
Szerző
ST
Létrehozva2020. 01. 23. 16:30

Szombaton először lép pályára Böde Dániel a Groupama Arénában, amióta távozott a Ferencvárostól.

A Paks támadója a találkozót megelőzően szerdán, a zöld-fehérek női kézilabda-csapatának a meccsére látogatott ki, ahol párjának, Bíró Blankának szurkolt. A fradisták korábbi bálványáról tavaly nyáron derült ki, hogy elhagyta a családját, és összejött a 25 esztendős kézissel.

Böde Dániel
Fotó: MTI

Böde jelenléte szerencsét hozott a Fradinak, hiszen óriási csatában, 33-32-re nyerte meg az Érd elleni rangadót. Bíró Blanka a találkozó egyik hőse volt, végig remekül védett, az utolsó másodpercekben pedig hárította a vendégek egyenlítési kísérletét.

A hétvégi, Ferencváros-Paks labdarúgómeccsen nem tud majd a helyszínen drukkolni Bödének a kézilabdázónő, mivel nagyjából egy időpontban, a Bajnokok Ligájában fog pályára lépni a CSM Bucuresti ellen.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.