Létrehozva: 2020.05.31.

Itt az év jelenete, ami minden elmond a koronavírus árnyékában rendezett meccsekről

Puszi után foci: ez a tündéri videó még bejárhatja a világsajtót.

Péntek óta – Európában először – újra bemehetnek a szurkolók a magyar labdarúgó NB I mérkőzéseire (azóta már Lengyelországban és Csehországban is bejelentették a drukkerek június közepére tervezett visszatérését). A feltételek persze szigorúak, a létszám pedig erősen korlátozott: a legtöbb klub egyelőre csak a bérleteseit engedi be, és a járványveszély miatt nekik is számos biztonsági előírást kell betartaniuk, például három ülőhelyet üresen kell hagyniuk egymás között a nézőknek.

A DVTK-tábor is foghíjasan tölthette csak meg a tribünt
Fotó: AFP

A szombati Diósgyőr-Mezőkövesd (1-0) meccs szünetében készült a következő felvétel az előírt távolságban szurkoló párról:

„Tündéri jelenet a DVTK-Mezőkövesd szünetéből: egy Diósgyőr-szimpatizáns idős házaspár puszival köszönt el a második félidő folytatása előtt, majd a távolságtartási előírásokat követve leültek egymástól három széknyi távolságra, és szurkoltak tovább a hazai csapat győzelméért”

- olvasható magyarázatképpen az M4 Sport Facebook-oldalán.