RETRO RÁDIÓ

Letartóztatták a barátnőjét bántalmazó világsztárt

Letartóztatták a barátnőjét bántalmazó világsztárt
GG
Szerző
GG
Létrehozva2020. 11. 03. 10:20

A Manchester United 46 esztendős legendája tagadja az ellene felhozott vádakat.

A The Sun értesülései szerint letartóztatták Ryan Giggset, a Manchester Uniteddel két Bajnokok Ligáját nyerő korábbi labdarúgót, a walesi válogatott jelenlegi szövetségi kapitányát, miután a hírek szerint bántalmazta 39 éves barátnőjét.

Ryan Giggs
Fotó: AFP

A rendőrség közleménye szerint letartóztattak egy 46 éves férfit, akit óvadék ellenében szabadon engedtek a további vizsgálatokig.

A The Sun információit erősíti, hogy elhalasztották a keddi sajtóeseményt, amelyen Giggs bejelentette volna a walesi válogatott keretét.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.