RETRO RÁDIÓ

Szakmát váltott a világ legszexibb női kapusa

Szakmát váltott a világ legszexibb női kapusa
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 04. 09. 10:47

Ezentúl inkább a közösségi oldalakon látjuk viszont a szőke bombázót.

Mikayla Demaitert tavaly még a világ legszexibb kapusaként emlegették a jégkorongozók között. Legalábbis a róla megjelent cikkekhez rendre ezt társítják: „world's sexiest ice hockey goalkeeper.”

Fotó: Instagram

Nagyon nem állnak messze a valóságtól. A hölgy 2019-ben a kanadai székhelyű Bluewater Hawks női csapatának kapuját védte. Nem is rosszul, 20 meccsen 90 százalékos hatékonysággal hárította a kapujára zúduló lövéseket. Bár már akkor is inkább a külseje miatt emlegették.

Fotó: Instagram

A 20 éves kapus azóta visszavonult, a hokipálya után immár a közösségi médiában nyomul, influenszer lett belőle. Az Instagramon kevesebb mint egy év alatt 230 ezer követőt gyűjtött. Természetesen kapusszerkó helyett leginkább bikiniben, illetve alig valamiben látható.

Fotó: Instagram

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.