RETRO RÁDIÓ

Verekedésbe keveredett a világsztár, az öccsét védte

Tottenham Hotspur v Norwich City - FA Cup Fifth Round
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 03. 05. 12:20

Balhé tört ki a lelátón a Tottenham-Norwich labdarúgó FA Kupa-meccs után.

Eric Dier, a Tottenham labdarúgója a Norwich elleni meccs után kiugrott a lelátóra és az öccse védelmére kelt, aki dulakodásba keveredett egy szurkolóval – írta a The Sun.

Eric Dier a lelátóra sietett a meccs után
Fotó: Getty Images

A brit lap szerint a drukker addig szidalmazta a Tottenham játékosát, Diert, amíg a focista testvére visszaszólt neki. Ebből pattant ki a balhé. Eric Dier a meccs végén látta, mi zajlik a lelátón, és védeni próbálta az öccsét. A Tottenham trénere, José Mourinho játékosa mellé állt.

„Nem értenék egyet azzal, ha a klub megbüntetné Eric Diert. Semmi rosszat nem csinált.”

Dierék hatan vannak testvérek, a The Sun szerint a focista két öccsének egyike keveredett bajba. Eric Dier a Tottenham alapembere, 40 alkalommal az angol válogatottban is pályára lépett.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.