RETRO RÁDIÓ

Nincs meccs, de Messi megint lenyomta Ronaldót

Nincs meccs, de Messi megint lenyomta Ronaldót
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 03. 24. 12:45

Újabb lista, amelyen az argentin Lionel Messi megelőzi a portugál Cristiano Ronaldót.

A France Football ismét nyilvánosságra hozta a világ legjobban kereső labdarúgóinak listáját. A francia lap szerint a 2019/20-as idényben Lionel Messi tette zsebre a legtöbbet.

Lionel Messi
Fotó: AFP

A Barcelona hatszoros aranylabdás focistája nagyjából 131 millió eurót keresett ebben a szezonban. Ebben az összegben a fizetés, a bónuszok és a reklámbevételek is szerepelnek.

Második helyre szorult a Juventus sztárja, Cristiano Ronaldo, aki 118 millió eurót kapott. Ez öt millióval több, mint a tavalyi bevétele. Harmadik a Paris Saint-Germain brazil klasszisa, Neymar 95 millióval.

Messi legutóbb tavaly decemberben „csapott össze” Ronaldóval. Akkor az Aranylabda-gálán mérettek meg, Messi első lett, Ronaldo a harmadik helyen zárt.

Az edzők közül az Atlético Madrid mestere, Diego Simeone viszi haza a legtöbbet, évente 40,5 millió eurót kap. Az Inter főnöke Antonio Conte 30 millióval, és a Manchester City menedzsere, Pep Guardiola 27,5 millióval követi az éllovast.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.