RETRO RÁDIÓ

Ismét ő a legjobb, a szurkolók a magyar focistára szavaztak

Kalmár Zsolt; Rakitic, Ivan;
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 12. 07. 07:45

Újabb elismerést söpört be a magyar labdarúgó-válogatott játékosa.

Sorrendben harmadik évben kapta meg az ősz labdarúgója címet Kalmár Zsolt a szurkolók szavazata alapján. A Dunaszerdahely válogatott középpályása a DAC honlapjának elmondta, nem számított az újabb elismerésre.

Kalmár Zsolt
MTI/Czagány Balázs

„Mindenkinek meg szeretném köszönni, aki rám szavazott. Nem igazán számította rá. Ez a félév nem úgy sikerült, ahogy elterveztem, de amikor pályára léptem, mindent megtettem annak érdekében, hogy hasznos tagja legyek az együttesnek. A bajnokságban hét mérkőzésen hat gólt lőttem, így a számok alapján jó félszezonom volt, de sajnos sok mérkőzést voltam kénytelen kihagyni is. Tavasszal megújult erővel lépek majd ismét pályára.”

A Dunaszerdahely rangadóval zárja a 2019-es évet, az Slovan Bratislava otthonában lép pályára szombaton délután.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.