RETRO RÁDIÓ

Videóra vették: Világsztár ennyire még nem örült egy szakításnak

NFL: AUG 15 Preseason - Raiders at Cardinals
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2019. 09. 10. 17:40

Antonio Brownt kidobta a keretéből az Oakland Raiders amerikaifutball-csapata.

Habár az Oakland Raiders a nyáron sokat áldozott a liga egyik legjobb elkapójára, Antonio Brownra, végül kitette őt a keretből a játékos sorozatos botrányai miatt.

Antonio Brown balhéit megelégelték
Fotó: GETTY IMAGES

Az volt az utolsó csepp a pohárban, amikor Brown nekiugrott a csapat általános igazgatójának, majd az Instagramon azt kérte, tegyék őt ki a klubtól. Ezután otthon várta a sorsát, és a Twitteren tudta meg, hogy az Oakland teljesítette a vágyát és szakított vele. Családja videóra vette a reakcióját, Brown örömében a keretben szaladgált és felhívta a nagymamáját.

Brown a szakítással garantált 30 millió dollárt bukott el, de ezek szerint ez sem érdekelte. Ráadásul egy nappal később a New England Patriots azonnal szerződtette őt. Egy évre írt alá, ez idő alatt 15 millió dollárt kereshet, amelyből 9 millió aláírási bónusz.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.