RETRO RÁDIÓ

Talmácsi Gábor csupa boldogság, örömhírt közölt

Talmácsi Gábor
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 09. 28. 10:00

Az egykori motoros világbajnok szerelme gyermeket vár.

A 2007-ben gyorsaságimotoros-világbajnoki címet szerző sportoló, Talmácsi Gábor három éve alkot egy párt szerelmével, Gabriellával, júliusban pedig összeházasodtak szűk családi és baráti körben. Hamarosan jön az újabb hatalmas öröm, hiszen gyermeket várnak feleségével – írja a Blikk.


Fotó: MTI

Talmácsi legszívesebben világgá kürtölné, mennyire szereti kedvesét, aki nemsokára egy fiúval ajándékozza meg.

„Imádom a páromat, lassan fél éve mondtuk ki a boldogító igent, és házasok lettünk. Nagyon büszke vagyok arra, hogy azt mondhatom, ő a feleségem, bár már a kapcsolatunk kezdetétől úgy mutattam be külföldi útjainkon is, hogy ő a nejem, mert olyan jó érzés volt kimondani. Fantasztikus, hogy megtaláltuk egymást, tényleg igazán boldogok vagyunk, és várjuk a babát.„

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.