Létrehozva: 2019.09.24.

Fucsovics dühbe gurult a pályán: durva, mit művelt

Megváltozott az ellenfele személye, esőszünetek is nehezítették a koncentrálását, de... Elvesztette a fejét, s az ütője bánta. Ebből büntetés lesz!

Fucsovics Márton a nyitó fordulóban búcsúzott a Csengtuban zajló, egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású kemény pályás tenisztornán. A világranglistán 66. magyar játékost a selejtezőkből szerencsés vesztesként (Kamil Majchrzak visszalépése után) csak a főtáblára jutott dél-afrikai Lloyd Harristől (111.) kapott ki. A végeredmény Marci szempontjából 6:4, 4:6, 2:6.

Fotó: MTI

Az MTI tudósítása szerint a meccs után Fucsovics összetörte az ütőjét, majd a székére visszaülve dühösen tovább csapkodva tovább „aprította” azt.

A magabiztosan megnyert első játszma után, a második végén Fucsovics váratlanul elvesztette az adogatását és a szettet. A döntő játékrészben 1:1-nél eleredt eső félórás szünete sem kedvezett a magyar teniszezőnek: utána sem kapta el a fonalat, Harris kétszer is brékelte. Végül három hárított meccslabda után, 1 óra 42 perces küzdelmüknek az ellenfél látványos átemelése vetett véget.

Az egyik legjelentősebb víziút, ami nem jöhetett volna létre magyar mérnökök nélkül

Ukrajna bejelentette, elvesztette hadseregét

Tóth Gabi nem titkolja tovább: romokban van az élete

Czutor Zoltán: Magyarországnak nincs esélye kilábalnia abból a bűzlő pokolból, ahol most tart (VIDEÓ)

Ki hitte volna: a Moltól a Shellig egyik percről a másikra vaskos üzemanyagár-csökkentést hajtottak végre a magyar benzinkutak

Megfejthették a fáraó átkát: kiderült, mi ölte meg a sírt felnyitó kutatókat

Gyalogosként állt be a McDrive-ba egy magyar srác, ő sem hitte el, ami ezután történt

Most kaptuk: brutális tömegkarambol történt az M7-esen, zajlik a mentés

Alu paratha, a burgonyával töltött boldogságlepény -receptvideó ( hirdetés)