5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Virágos legyen és nagyon hosszú: bombanő leszel ebben a ruhában

Virágos legyen és nagyon hosszú: bombanő leszel ebben a ruhában
F. E.
Szerző
F. E.
Létrehozva2018. 04. 13. 13:10

Dübörög a hosszú fazon és a nagyon színes látványos virágminta - az új szezonban egyértelmûen ez a trend az abszolút befutó! Mutatjuk miket álmodtak meg a tervezõk 2018-ra!

Vidáman indul az idei tavasz, sláger lett az óriás virágminta , így az új szezon ruhái rendkívüli nőiességet sugároznak.

Többnyire könnyű és lenge anyagokból készülnek, egyes darabok szépen dekoltált köntöst, mások pedig egy izgalmas nyári ruhát alkotnak a paletta összes színében.

Ne maradj le te sem a szezon nagy divatjáról!

1. Csábítóan elegáns lenge fazon - azonban egy brossal érdemes a dekoltázst kicsit összehúzni...

2. Az esti séták és koktélpartik főnyereménye ez az átlapolós combközépig kivágott ruha

3. Igazi vidámságot varázsolhatsz a forró napokon ezzel a színes mintájú pántos darabbal

4. A kifutókon természetesen a különleges összeállítások is megjelennek

Lapozz a folytatáshoz!


5.  A puffos ujjtól sem riadnak vissza és az anyagot sem sajnálják: a minél lengébb, annál trendibb elve érvényesül

6. A feltűnő és élénk színek ugyanúgy a trend részei, mint a laza strandruhának

7. A selyemruhák nemcsak kihívó színekkel hívják fel magukra a figyelmet

8. Audrey Hepburn nyomában: a kifinomult elegancia jegyében

9. Ez az alapdarab tökéletesen szimbolizálja az idei trendet: hosszú, nyári, lenge és virágok mindenek felett!

10. A különc és egyedi darabokat hosszú kesztyűboleróval és nadrágcipővel dobják fel

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.