RETRO RÁDIÓ

Sztárban Sztár All Stars: Aurelio elárulta, szerinte ki nyer

D.G.
Szerző
D.G.
Létrehozva2025. 08. 24. 15:00

A valóságshow-hős nagyon örült, hogy barátnője, Nótár Mary is szerepel a TV2 nagy sikerű műsorában. Aurelio szerint a mulatós sztárnak nagy esélye van megnyerni a Sztárban Sztár All Stars műsort, főleg, ha meg tudja mutatni vicces oldalát is.

Emlékezetes pillanatokat szerzett a nézőknek A Nagy Duett műsorában a volt villalakó és a mulatós zene koronázatlan királynője, annyira szerették őket, hogy egészen második helyig jutottak a versenyben. Aurelio szerint Nótár Mary megérdemelné, hogy megnyerje a Sztárban Sztár All Starst, ha már vele – akinek egyáltalán nincs hangja – a másik show-műsorban ezüstérmet tudott nyerni. 

Sztárban Sztár
A Sztárban Sztár All Stars versenyzői közül Aurelio szerint Nótár Mary a legesélyesebb a győzelemre (Fotó: Bors)

Sztárban Sztár All Stars: Aurelio Nótár Mary sikeréért szurkol

Amikor a mulatós sztár meghallotta először énekelni, pontosabban kornyikálni sztárpárját, azt gondolta, az első adások egyikén ki fognak esni. A Sztárban Sztár All Stars versenyzője szerint mégis azért tudtak másodikok lenni, mert a nézők és a zsűri is nagyra értékelte Aurelio alázatát, szorgalmát, a rengeteg munkát, amit belefektetett a produkcióba.

Nagyon megörültem, hogy barátom, Nótár Mary újra megmutathatja magát és a tehetségét a Sztárban Sztár színpadán” – mondta a Ripost-nak Aurelio.

Szerintem nagy esélyese a versenynek, elképesztően jó hangja van és ezt nem azért mondom, mert a barátom. Ráadásul most nem leszek mellette, mint nehezítő tényező. Ha A Nagy Duett műsorban velem – akinek katasztrofális hangja van – második tudott lenni, ezüstérmet tudott velem elérni, akkor itt nyernie kell, nagyon szurkolok neki, megérdemelné.

 

Sztárban Sztár
A mulatós énekesnő mellett most nem lesz ott Aurelio (Fotó: Nánási Pál/TV2)

Elő kell hozni a vicces oldalát

A valóságshow-hős azt is elárulta, hogy mi lehet a hangján kívül Nótár Mary sikerének titka.

A Duettben is lehetett látni, hogy bizony el tud lazulni az egyébként maximalista barátom. Nagyon jó humora van, rendkívül vicces tud lenni, de azt az oldalát kevesen ismerik, mert zárkózott típus. Ha itt is elő tudja hozni ezt az oldalát, akkor azzal növeli az esélyeit. Ezért eldöntöttem, hogy ha kell, minden élő adás előtt személyesen vagy telefonon beszélek vele, hogy ellazítsam!

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.