Létrehozva: 2024.12.19.

Hoppá! Közös dal készül? Stúdióból jelentkezett be a Megasztár két döntőse

Gudics Máté és Orbán Rudi összekarolva jelentkezett be egy zenei stúdióból. Felmerült a kérdés: közös dallal készül a Megasztár 7. évadának két döntőse? Gudics Máté tisztázta a kérdést.

Lassan két hete, hogy véget ért a Megasztár 7. évada, a versenyzők azonban azóta sem pihennek, az első két helyezett semmiképp. A győztes Gudics Máté és az ezüstérmes Orbán Rudi közösen jelentkezett be a tehetségkutató műsor felfedezettjeit segítő kiadó stúdiójából. Felmerül a kérdés: duett van készülődben?

gudics máté orbán rudi megasztár
Gudics Máté és Orbán Rudi jóban lett a Megasztár alatt, a döntő pillanataiban is összekarolva várták a győzteshirdetést, most pedig egy stúdióból posztoltak (Fotó: TV2)

„Egy dalszerzőtáborban jártunk"

A Ripost elérte telefonon Gudics Mátét, aki elárulta, hogyan született ez a bizonyos közös fotó.

Gudics Máté és Orbán Rudi nem pihen, új dalok készülnek 
(Fotó: Instagram)

Egy dalszerzőtáborban jártunk, ahol mindkettőnknek készültek dalok, vagyis demók, a Campusonic Music jóvoltából. Szóló zenékről van szó, tehát csak egy kép kedvéért álltunk össze, nincs szó közös dalról – szögezte le a Megasztár 7 győztese, majd hozzátette:

Tulajdonképpen szívesen dolgoznék Rudival, és azt hiszem, ő is benne lenne. De a másik tizenkét döntős bármelyikével örömmel készítenék közös dalt, és nagy megtiszteltetés lenne, ha valamelyik zsűritag kérne fel. Rúzsa Magdi év eleji koncertjén ott leszünk öten, örülnék, ha akár ott újra elénekelhetnénk a műsorban is előadott Máté Péter-dalt” – ismerte el mosolyogva Gudics Máté.

A Megasztár győztese Amerikába készül

De most arra szeretnék koncentrálni, hogy megszülessen az első saját dalom. Az elindulás mindig nehéz, de úgy érzem, jó úton haladok. Több demót is elkészítettünk az elmúlt napokban, talán köztük van az, ami az első dalom lesz majd. A nyeremény részeként hamarosan Los Angeles-be utazok stúdiózni, oda mindenképp szeretnék jó alapanyagot vinni – ismerte el a karcoshangú énekes.

Zenéltek már együtt

A két énekes a TV2 tehetségkutatójában eltöltött hetek alatt azért muzsikált együtt, Rudi a TikTok-ján osztott meg egy felvételt, amin ő énekel, Máté pedig gitárral kíséri őt. A kommentelők imádták a rövid performanszot, így borítékolhatóan óriási siker lenne, ha egyszer tényleg megvalósulna egy közös produkció is.

@ruduuus Gudics Mátéval már nagyon várjuk a ma esti élő showt. A dal szerzője @Janet, nézzétek meg az oldalát!🫶 @Máté Gudics @Megasztár #megasztár #megasztár2024 #enek #singing #fyp #foryoupag #neked #coversong ♬ eredeti hang - Orbán Rudi

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek