16°C
30°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Olyan történt a Dancing with the Starsban, amire idén még nem volt példa

Létrehozva2022. 11. 05. 22:01
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

A zsűri a harmadik évadban még nem adott 10 pontot, de most ketten is úgy vélték, tökéletes produkciót láttak.

A Dancing with the Stars szombati adásában Somhegyi Krisztián és Tóth Katica léptek utoljára színpadra az egyéni produkciójukkal. A páros hétről hétre egyre jobban teljesít, és már hetek óta egy hajszál választja el őket attól, hogy bezsebeljék az első tízest. Nos, most megtört a jég, Krisztián és Katica ugyanis Szente Vajktól és Juronics Tamástól is megkapták a várva várt tíz pontot, vagyis öt hét után megtört a jég.

Úgy tűnik, Krisztián végre levetkőzte a gátlásait, rongylába és a jive pedig meghozta számukra a régóta várt sikert. Hab a tortán, hogy Katica épp ma ünnepli a születésnapját, ennél szebb ajándékot pedig aligha kaphatott volna - írta a Life.

Fotó: Nagy Zoltan

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.