RETRO RÁDIÓ

Ákos szomorú bejelentést tett a koronavírus miatt, nem örülnek a rajongók

Ákos szomorú bejelentést tett a koronavírus miatt, nem örülnek a rajongók
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2021. 11. 30. 21:04

Az elmúlt néhány nap során Ákos két zenésztársáról is kiderült, hogy elkapta a koronavírust. Emiatt elhalasztják a december 11-i arénakoncertet.

A nagyszabású koncertet új időpontban, 2022. január 22-én, szombat este 8-kor rendezik meg a Papp László Budapest Arénában.

Kovács Ákos
Fotó: Szabolcs László/Ripost

„A százezres látogatottságú idei turné után új repertoárral, hetek óta tartó próbákkal készültünk az évzáró nagykoncertre. Nagy slágereket és dalritkaságokat válogattunk össze, s Menczel Gábort is bevontuk az előkészületekbe. Komoly, szemkápráztató látvánnyal készül a műszak is. Sajnos két zenésztársam tesztje is pozitív lett a napokban, emiatt új időpontot kellett találnunk az előadásnak, amely így nem évzáró, hanem évnyitó nagykoncert lesz: 2022. január 22-én találkozhatunk az Arénában” – nyilatkozta az énekes.

A korábban megváltott jegyek természetesen az új időpontra is érvényesek, vagy a váltás helyén visszaválthatók – 2021. december 31-ig.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.