RETRO RÁDIÓ

Vastag Csaba vallomása: Ez esélytelen

Vastag Csaba vallomása: Ez esélytelen
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2018. 11. 16. 18:55

Mindketten mutattak már be hihetetlen produkciókat a verseny alatt, de amit most vállaltak, az tényleg a lehetetlen határát súrolja.

Nem volt könnyű hete Tatár Csillának és Vastag Csabának. Péntek este ugyanis ismét élőben, a TV2 képernyőjén kell bemutatniuk, mire elég hét nap, ha egy cirkuszi produkciót kell betanulniuk.

A párost Rippel Feri és Rippel Viktor igyekezett felkészíteni az egyensúlyozó számra. Csaba a próbák alatt kissé elkeseredett, mert rájött, minden eddigi feladatánál nehezebb próbatétel vár rá és Csillára.

Hogy végül mire volt elég a hét nap, az kiderül péntek este A Csak show és más semmi! élő show-jából.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.