RETRO RÁDIÓ

Hoppá: Ez a dögös műsorvezető lesz Lilu utódja!

Hoppá: Ez a dögös műsorvezető lesz Lilu utódja!
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2016. 07. 22. 11:14

Lilu neve eddig szinte összeforrt a ValóVilággal, az elfoglalt tévés azonban új mûsora miatt nem vállalta a 8. évadot. A csatorna máris megtalálta méltó utódját!

Eldőlt: Nádai Anikó lesz Istenes Bence párja a ValóVilág ősszel startoló 8. évadában, miután a reality eddig háziasszonya, Lilu, új műsora miatt nem vállalta a folytatást.

A döntés már csak azért is érdekes, mert az újdonsült sztáranyuka épp a népszerű valóságshow versenyzőjeként tűnt fel évekkel ezelőtt, és azóta egyre több lehetőséget kap a csatornától.

"A Farm kapcsán nem­csak a mű­sorvezetés­ben szereztem tapasztalatokat, hanem abban is, hogyan állhatok helyt egyszerre anyaként és műsorvezetőként. Ugyanakkor örülök neki, hogy most sokkal közelebb leszek a családomhoz, így egyszerűbben meg tudjuk szervezni a mindennapokat. Bár lesznek olyan napok, amikor esténként nem vagyok otthon, de napközben ugyanúgy együtt leszünk Patrikkal. Az, hogy egy olyan műsor háziasszonya lehetek, amelynek az ismertségemet köszönhetem, még izgalmasabbá teszi a munkát, már nagyon várom, hogy újra képernyőn lehessek"

- lelkesedett Anikó a Borsnak.

Műsorvezető társa, Istenes Bence hasonló cipőben jár, hiszen apukaként neki is komoly szervezést igényel, hogy össze tudja hangolni a munkát a magánélettel.

"A gyerekfürdetés eddig is az én feladatom volt általában, és persze ezután is én szeretném Nátánt mosdatni. Lehet, hogy egy kicsit előbbre hozzuk majd a dolgot, hogy a ValóVilág összefoglalóira is időben odaérjek"

- magyarázta Bence.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.