RETRO RÁDIÓ

Dunai hajótragédia: különleges módon üzent a TEK az embereknek

Dunai hajótragédia: különleges módon üzent a TEK az embereknek
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 06. 11. 15:52

A hatóságok folyamatosan dolgoztak a helyszínen a katasztrófa óta, a TEK pedig most köszönetet mondott a lakóknak és járókelõknek.

A Margitszigeten van berendezve a Terrorelhárítási Központ (TEK) műveletirányító központja, jelenleg is nagy a készültség. A TEK a sziget bejáratánál egy nagy molinón mondott köszönetet a lakosság türelméért és segítségéért.

A szigeten egyébként nemcsak a TEK sátrai, hanem a mentőegységek és a koreai hatóságok korábban felállított sátrai is ott vannak a kiemelés idején.

A május 29-én elsüllyedt Hableányt kedden sikerült kiemelni a Dunából, a hajóroncsot egy uszállyal fogják elszállítani vizsgálatra.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.