RETRO RÁDIÓ

Budapesti járatokat is töröltek, hatalmas káosz az európai légtérben

Budapesti járatokat is töröltek, hatalmas káosz az európai légtérben
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 02. 13. 09:30

Több budapesti járatát is törölte az oroszországi Aeroflot, de szinte egész Európában légikáoszt okoz szerdán az orosz társaság leállása. A moszkvai ítéletidõ az oka mindennek.

Hatalmas hókáosz van Oroszország fővárosában, Moszkvában. A zord időjárás a repülőjáratokat is érinti, rengeteg gép nem tud elindulni vagy megérkezni a seremetyjevói reptérre (SVO).

Az összesen 76 járat között budapesti is van, így a 10 óra 30 perckor Moszkvába induló és a 11 óra 35 perckor onnan érkező Aeroflot járat sem indul.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.