RETRO RÁDIÓ

Durva dolog történt az éjjel Bács-Kiskun megyében

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2018. 04. 28. 13:15

A rendõrség azonnal akcióba lépett.

A Bács-Kiskun megyei rendőrök 2018. április 27-én 0 óra és 24 óra között két esetben összesen 5 migránst tartóztattak fel Hercegszántó és Kelebia közigazgatási területén - írja a police.hu.

Közülük 2 fő afgán, 2 fő pakisztáni és 1 fő albán állampolgárnak vallotta magát. A migránsok sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni. A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a csoportokat visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

A Bács-Kiskun megyei határszakaszon szolgálatot teljesítő rendőrök a fenti időszakban Hercegszántó külterületén 3 migránst akadályoztak meg abban, hogy jogellenesen Magyarország területére lépjenek.

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.