RETRO RÁDIÓ

Szexőrülttel cserélte össze bőröndjét Ferihegyen, ezt találta benne!

Szexőrülttel cserélte össze bőröndjét Ferihegyen, ezt találta benne!
Dél Barbara
Szerző
Dél Barbara
Létrehozva2017. 12. 15. 17:45

Meglepõdött az Angliából hazatérõ lány, amikor kinyitotta otthon sajátjának vélt bõröndjét. Most a Pesten hallottam csoportban keresi a férfit, akinek talán szüksége lehet dolgaira.

A Pesten Hallottam csoportban osztotta meg történetét egy fiatal nő, aki péntek délelőtt érkezett haza Londonból repülővel. "Az a kellemetlen helyzet történt velem, hogy

valami vakf*sz leemelte a  bőröndömet, és ott hagyta nekem a sajátját, benne egy rakat óvszerrel.

Alapszinten hasonlít az enyémre (fekete Dunlop márkájú) bődönd" - írja a nő, aki a "békés" cserét ajánlott fel a neten a cserélgetőnek.

Mint kiderült, bár a helyzet tényleg viccesnek tűnik, mégsem annyira az: a Wizzair-nél, akikkel repült, nem tudták beazonosítani, hogy kié a sok óvszeres bőrönd, legalábbis a lány a csoportban ezt közölte. Emiatt viszont komoly biztonsági kockázatok is felmerülhetnének.

Egy másik kommentelő szerint keresztet vethet saját bőröndjére. „Én már jártam így, azonnal jeleztem a reptéren, papíroztunk stb. De nem lett meg... A biztosító meg véletlenül pont ezt nem tudta visszatéríteni: az elcserélés nem számít lopásnak, így nem kaptam semmit” – derül ki a végső csapás. Igaz, van, aki arra biztatja a lányt, hogy adja el az óvszereket, hogy keressen egy kis pénzt karácsony előtt.

 

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.