TV2 Tények - Ezek voltak a nap legfontosabb hírei
Nincs sok idõd, de kíváncsi vagy a nap legfontosabb történéseire? Összeszedtük egyetlen cikkben, mi történt itthon és a világban, a TV2 Tények segítségével.
TEHERAUTÓ BORULT FEL A SZÉLVIHARBAN
Pusztító szélvihar söpört végig az országon. Komáromnál egy tehearutó borult fel a hídon, akkora széllökések voltak. Budapesten egy 35 méteres fát csavart ki a szél, a közeli vasúti sínekre és egy épületre dőlt. Nagyigmándon tetőket tépett le a szél, volt, ahol fóliával kellett befedni a lyukakat. A Pilistetőn 102 km per órás széllökéseket mértek, ez volt a legerősebb az országban.
RABOLNI MENTEK A GYEREKOTTHONBÓL
Lerántottak az ágyáról, aztán ütöttek, rúgtak egy hetven éves férfit 14-16 éves fiatalok, miközben trágár hangon ordibáltak is áldozatukkal. A pénzét követelték. Ezután magára hagyták, három nap múlva találtak rá az idős férfira. A négy fiatalt most ítélték el, máris mutatjuk, milyen büntetést kaptak!
MÁR NINCS ÉBERKÓMÁBAN VANESSZA
Hihetetlen gyógyulás! Egyedül eszik és öltözködik Vanessza, aki pár napja jött ki az éberkómából. A lány nyáron szenvedett autóbalesetet Bulgáriában. Sokáig az is kétséges volt, hogy egyáltalán magához tér. napokkal ezelőtt azonban megtörtént a csoda. Igaz a lánynak még vannak memória zavarai, a családja bizakodó.
NEM AKARTÁK ELVINNI A KEREKESSZÉKET
Fél nap alatt kétszer kellett mentőt hívni egy kerekesszékes nőhöz. Először nem tudtak hozzá kimenni, másodjára már vitték volna magukkal, de csak a tolókocsija nélkül. A budapesti asszonynak veseköve volt, nagyon erős fájdalmakkal küzdött, görcsölt a hasa, émelygett.