Iszonyat, ami Borsodban történt: ketten életüket vesztették
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostA szörnyû tragédia két áldozatot követelt. A mentõk már semmit nem tehettek...
Két ember meghalt egy családi házban a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Ongán. Az első hírek szerint az áldozatok szén-monoxid-mérgezésben hunytak el - írja a Katasztrófavédelem. A tűzoltók kimutatták a mérgező gáz jelenlétét az épületben, amely a konyhában lévő, gázpalackról üzemeltetett tűzhelyből szivároghatott.