tóth gabi
Gyorsított eljárásban ítéltek 1 év 4 hónap letöltendõ fogházra a 64 éves csepeli fodrászt. Kiderült, hogy az egykori politikusnak nem ez volt az elsõ esete, korábban börtönben is volt már!
Úgy tűnik, sosem fog jó útra térni: ismét gyermek zaklatása miatt ítélték el az egykori képviselőt! Az egyik csepeli lakos szerint a férfi a nyolcvanas években gyerekfodrász volt:
"Az üzlete a Szent László utcai lakótelepen az egyik kockaház aljában volt, az óvoda és a bölcsőde mellett."
A csepeli S. Miklós ezután egy különös kanyarral, 1994-1998 közt MSZP-s képviselővé avanzsált. Pártja zaklatási botrány miatt mondatta le.
S. Miklós a botrány ellenére oktatóként állást kapott egy alapítványi iskolában (!), és a Járó Dóra Gyermekvédelmi Alapítvány alapító tagja, valamint vezetője is volt – tudta meg a Tények.
Egy korábbi diákja azt írta:
"Anno a tanítványai közül a lányokat utálta, csak a fiúkat istenítette… sajnos hiába volt jó tanár, biztos voltak botlásai… sajnálom szegényt, de valóban visszaeső…"
Később a férfi megint zaklatás miatt került a bíróság elé. 2006-2007-ben börtönben volt, de onnan egészségügyi okok miatt szabadult. Ekkor tért vissza szakmájához, a fodrászathoz.
Most egy 15 éves fiú zaklatása miatt állították 72 órán belül bíróság elé a pedofil férfit...
A tinédzser le akarta vágatni a haját, ezért hétfő délután, szeptember 26-án bement a fodrászatba. Az üzletben csak ketten voltak, amikor a 64 éves S. Miklós elkezdte vágni a fiú haját.
Nem sokkal utána simogatni kezdte, hogy felizgassa a fiatal fiút. Fogdosta, és azt mondta neki, hogy szívesen fizetne a szexért.
A volt képviselő a helyiség ablakán a redőnyt is leengedte, sőt a bejárati ajtót is kulcsra zárta. Arra viszont már nem figyelt, hogy a kulcsot eltegye.
A tinifiú hiába tiltakozott, a begerjedt fodrász tovább zaklatta. A fiúnak végül sikerült elevickélnie a bejárati ajtóhoz, és a zárban felejtett kulccsal kijutott. Elmenekült a helyszínről, majd édesanyjával a rendőrségre ment feljelentést tenni.
S. Miklóst a bíróság most 1 év 4 hónap fogházra ítélte, a döntés a sietség ellenére egyelőre nem jogerős.