RETRO RÁDIÓ

Többgyerekes apa az elvetemült nyíregyházi gyilkos

Többgyerekes apa az elvetemült nyíregyházi gyilkos
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 09. 01. 14:46

Felfoghatatlan! Családos ember az a férfi, aki vérfürdõt rendezett Nyíregyházán....

A kíméletlen gyilkos halálosan megsebzett egy házaspárt Nyíregyházán! Az asszony még a helyszínen meghalt, és a %RIPOST% úgy tudja, a férfi is életét vesztette a kórházban, miután ikreik szeme láttára lelőtte őket az orvos... Hihetetlen, de a gyilkos egy többgyerekes apa!

A 54 éves ámokfutó, dr. Stamatiu Dan a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház tüdőgyógyász főorvosa. Nagyváradon született, és a helyi Emanoil Gojdu Gimnáziumban érettségizett, majd a kolozsvári Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemen (UMF) szerzett diplomát.

A kegyetlen férfi tehát tanult és nős ember, ráadásul három gyermeke is van...

Hogy tehette mégis ezt a szörnyűséget? A férfi féltékenységből ölhetett... Stamatiu Dan ugyanis többször sikertelenül közeledett az orvoslátogatóként dolgozó nőhöz, akit szerda délután két iker gyermeke szeme láttára fejbelőtt. A másik áldozat az asszony férje volt... A kegyetlen gyilkos még mindig menekül, nagy erőkkel keresik a hatóságok!

A rendőrség kéri, hogy aki tudja hol lehet Stamatiu Dan, az hívja a 42/524-600-as telefonszámot, vagy névtelenül tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámon, a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.