RETRO RÁDIÓ

Öngyilkosságra készült a nyíregyházi vérengzés gyanúsítottja

Öngyilkosságra készült a nyíregyházi vérengzés gyanúsítottja
Brenner Balázs
Szerző
Brenner Balázs
Létrehozva2016. 09. 03. 07:44

Nem bírta feldolgozni tettét az a román állampolgárságú fõorvos, aki a gyanú szerint fejbe lõtt egy házaspárt Nyíregyházán.

Ahogy a %RIPOST% is beszámolt róla, csütörtök délután fogták el Kolozsváron S. Dant, aki a gyanú szerint fejbe lőtt egy házaspárt Nyíregyházán. Az édesanya a helyszínen meghalt, férjét életveszélyes állapotban szállították kórházba, jelenleg lélegeztetőgépen tartják.

A csütörtök délután letartóztatott orvost a legnagyobb titokban próbálták a kolozsvári bíróságra szállítani, a román hatóságok 30 napon belül adják ki Magyarországnak. A Libertatea című lap szerint a gyilkossággal gyanúsított orvos

azt mondta a rendőröknek, hogy fél az életfogytiglantól,

ezért ha nem fogják el, lelőtte volna magát.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.