RETRO RÁDIÓ

Saját apja fojtogatta a soproni kisfiút

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2015. 10. 19. 21:12

Elmenekült otthonról az a soproni gyerek, akit hét testvérével együtt saját apjuk tartott folyamatos rettegésben. A zokogó kisfiút a rendõrök a helyi buszpályaudvaron találták meg, és súlyos sérülései láttán azonnal kórházba szállították.

Mind a nyolc gyerekét terror alatt tartotta az a 60 éves soproni apa, aki ellen kiskorú veszélyeztetésének megalapozott gyanújával indított büntetőeljárást a Soproni Rendőrkapitányság.

Agressziójára azután derült fény, hogy egyik gyereke, egy 12 éves fiú megszökött családi házukból. Egy veszekedést követően apja ugyanis olyan súlyos dührohamot kapott, hogy agyba-főbe verte gyermekét, majd később fojtogatni is kezdte. A reszkető fiú ekkor elfutott otthonról, eltűnését pedig maga az apa jelentette be a rendőrségen.

Az egyenruhások végül a helyi buszpályaudvaron találták meg az ijedt gyereket, aki sírva panaszolta nekik, hogy apja miatt hét testvérével együtt rettegésben élnek. A police.hu értesülései szerint a járőrök maguk is látták a gyermek nyakán és lábán lévő sérüléseket, ezért kórházba szállították.

A rendőrök később kivonultak a család lakására, és az otthon lévő hét gyereket is kórházba vitték kivizsgálásra, majd ideiglenesen a Győr-Moson-Sopron Megyei Gyermekvédelmi Központban helyezték el őket.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.