0°C
2°C

Kamilla névnapja

RETRO RÁDIÓ

Nem jár a szentendrei HÉV három októberi hétvégén!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2015. 09. 23. 19:33

Átépítés miatt három októberi hétvégén is rövidített útvonalon közlekedik majd a szentendrei (5-ös) HÉV, csak Békásmegyer és Szentendre között szállít utasokat, Békásmegyer és a Batthyány tér között pótlóbuszokat indítanak.

2015. október 3-án és 4-én, 10-én és 11-én, valamint 17-én és 18-án kell buszokkal pótolni a HÉV-et, mert a Budapest-Esztergom vasútvonal felújításának részeként átépíti az Aquincum megállóhely-párt.

A Batthyány tér és Békásmegyer között H5-ös, az Árpád híd és Békásmegyer között pedig H5B jelzéssel fognak járni a pótlóbuszok.
Az átépítés után a Batthyány tér felé új helyen, a Zsófia utca torkolata után lesz az aquincumi HÉV-megállóhely, vagyis egy helyre telepítik az addig két különálló megállót! A másik irányban csak átalakítják. Szeptember végétől emiatt három hétre lezárják a peront, így a Szentendre felé közlekedő HÉV addig nem fog megállni Aquincumban.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.