RETRO RÁDIÓ

Nyilvánosan forgattak pornót a pesti étteremben

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2015. 08. 15. 12:55

A fõ aktus a tálalópulton zajlott, a pincéreket, és vendégeket valószínûleg statiszták alakították. Nem ez volt az elsõ nyilvános pornóforgatás Budapesten.

Szerepelt már pornóforgatás helyszíneként a Gellérthegy, a Hősök tere, az Andrássy út, sőt idén a siófoki hajókikötő is. A most, a Bors által megtalált pornófilmben egy pesti ismert étteremben, a vendégek asztala előtt állva zajlik az egyik jelenet. A filmben vendégek, és pincérek is megjelennek, de nagy valószínűséggel statiszták alakítják őket. Egy másik jelenet, egy konkrét aktus egyenesen azon a tálalópulton játszódik, ahová a vendégek tálcáikat, ebédjeiket teszik.

Az étterem jelenlegi tulajdonosa elmondta: valóban forgattak ott ilyen filmet, de az még azelőtt volt, hogy megvette volna az éttermet, ő maga elítéli ezt.

A Bors megkérdezte a pornóproducer Kovit is, aki nem szereti az ilyen filmeket. "A műfaj lényege, hogy nyilvános helyeken,

utcán, járműveken, vagy akár egy étteremben legyen a helyszín.

Azért nem szeretem, mert akár gyerekek is megláthatják a nyilvános forgatást" - indokolta Kovi az elhatárolódását.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.