RETRO RÁDIÓ

Drámai: halálra gázolt egy 2 éves kisfiút egy figyelmetlen autós

Új applikációt fejlesztett a rendőrség
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 04. 03. 19:20

A kisfiút kórházba szállították, de az orvosok nem tudták megmenteni az életét. A rendőrség nyomozást indított a baleset ügyében.

Borzalmas tragédiáról számoltak be a skóciai Dumfriesben. Április 2-án, péntek este egy 2 éves kisgyermeket gázolt el egy autós. A kisfiút a mentősök kórházba szállították, de nem sokkal később életét vesztette.

A rendőrség eljárást indított a Honda Civic 54 éves sofőrje ellen. A férfi úgy tudni, nem sérült meg.

Fotó: 123RF

„Az eset kivizsgálása folyamatban van, és arra kérünk mindenkit, aki a környéken tartózkodott és esetleg szemtanúja volt az eseménynek, jelezze a hatóságnál. Gondolataink a gyászoló családdal vannak. Nem szabadott volna, hogy ilyen fiatalon és tragikus körülmények között elveszítsék a kisfiút” – nyilatkozta a helyi rendőrség szóvivője.

A baleset körülményeiről egyelőre nem osztottak meg információkat, de azt megígérték, hogy átnézik majd a közeli térfigyelő kamerák felvételeit – írja a The Sun.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.