1°C
7°C

Viktória névnapja

RETRO RÁDIÓ

Karácsony Gergely szerint előbb-utóbb majd csak megszokjuk a dugókat

Karácsony Gergely szerint előbb-utóbb majd csak megszokjuk a dugókat
Létrehozva2021. 09. 16. 16:34

Karácsony Gergely egy videós blogger vendégeként alaposan elengedte magát.

Karácsony Gergely egy vlogger beszélgetős műsorának vendége volt, ahol az elviselhetetlen dugókkal kapcsolatos kérdésre, miszerint egy óra a Nyugatitól a Blaháig eljutni, a következőket találta válaszolni:

„Szállj föl a villamosra, és ott vagy 3 perc alatt..,tudom, hogy nem tud mindenki villamosozni...és ilyenkor nem a húsos(teherautós) szokott beszólni, hanem mindenki más.

Karácsony szerint hiba azt mondani hogy valaki ül a dugóban, hiszen a dugó mi magunk vagyunk... Szó szerint:

”ülök a dugóban, de nem, a dugó az én vagyok, aki éppen autóval megyek„

Karácsony egyébként biztos benne, hogy a város ezt, vagyis a hatalmas dugókat és a néptelen kerékpársávokat pár év múlva úgyis megszokja, elfogadja, hiszen szerinte ez a jövő.

Biztos a dolgában, nagyképűen kijelentette:

”Azért választottak meg, hogy szépen átalakítsuk az életünket„

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.