RETRO RÁDIÓ

Fidesz: Gyurcsányék ellopják a magyar emberek adatait

Fidesz: Gyurcsányék ellopják a magyar emberek adatait
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 01. 22. 17:10

A Fidesz választ vár Gyurcsényéktól arra vonatkozóan, hogy hová és milyen célból küldik ki külföldre a magyar emberek adatait – közölte Zsigmond Barna Pál szerdai sajtótájékoztatóján.

A Fidesz választ vár Gyurcsényéktól arra vonatkozóan, hogy hová és milyen célból küldik ki külföldre a magyar emberek adatait – közölte Zsigmond Barna Pál szerdai sajtótájékoztatóján.

Lenne egy-két kérdésünk Gyurcsány Ferenchez, miután kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel a Gyurcsány-párt adatkezelési gyakorlata körül – jelentette ki a Fidesz képviselője.

Fotó: MTI

Szeretnénk tudni, hogy Gyurcsányék hová és milyen célból küldik ki külföldre a magyar emberek adatait? Pontosan milyen külföldi szervereken tárolják a magyarok adatait? Kik kezelik ezeket az adatokat? Igaz-e, hogy Gyurcsány és Soros emberei által alapított külföldi céghez terelik az adatokat? – sorolta kérdéseit Zsigmond Barna Pál, hozzátéve: mert ez esetben felmerül az is, hogy a magyar választások befolyásolására akarják azokat felhasználni.

A kormánypárti politikus felhívta a figyelmet arra, sokan gyanútlan chatelnek Gyurcsány Ferenccel a Facebookon, idősek és kiskorú diákok is, nem tudva azt, hogy Gyurcsányék a személyes adataikat automatikusan továbbítják, gyakorlatilag ellopják és külföldi szerverekre, adatbázisokba továbbítják. Ezért várjuk Gyurcsányék válaszát: hová és milyen célból küldik ki külföldre a magyar emberek adatait – közölte Zsigmond Barna Pál.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.